Тепловізійне обстеження: - квартир, котеджів; - комерційної нерухомості; - пошук протікань

З нами Ви бачите, де втрачаєте тепло!

Тепловізійне обстеження

– це сучасний метод контролю теплових втрат будівлі, який дозволяє оцінити стан теплоізоляційних властивостей огороджувальних конструкцій обстежуваного об'єкта і отримати достовірну інформацію в доступній і візуально зрозумілій формі. Даний інструмент діагностики будівель останні кілька років дуже затребуваний в Європі і поступово набуває популярності в Україні.

Будівництво та ремонт – області, де тепловізійне обстеження знайшло досить широке застосування. Це найбільш ефективний і доступний спосіб перевірки стану огороджувальних конструкцій з метою виявлення витоків тепла, обумовлених самими різними факторами.

Найбільш поширені причини тепловтрат – це недоліки при проектуванні споруд, помилки, допущені при будівництві (наприклад, неправильне з'єднання конструктивних елементів, нерівномірно укладений утеплювач), а також застосування невідповідних або просто неякісних будматеріалів (з пустотами, тріщинами).
energoaudit_na_predp

Переваги тепловізійних обстежень:

 • виявлення дефектів тепловим методом неруйнівного контролю;
 • запобігання аварій і пошкоджень обладнання;
 • достовірність, об'єктивність і точність одержуваних відомостей;
 • безпеку при проведенні обстеження обладнання;
 • не потрібно відключення і демонтаж обладнання;
 • великий обсяг виконуваних робіт за одиницю часу;
 • можливість визначення дефектів на ранній стадії розвитку.

Наша компанія проводить весь комплекс робіт, пов'язаних з телевізійними обстеженнями:

 • обстеження огороджувальних конструкцій;
 • обстеження електроустаткування;
 • обстеження мембранної покрівлі;
 • обстеження опалювального обладнання;
 • обстеження припливної вентиляції.

Тепловізійна зйомка. Етапи робіт.

1_black

Узгодження

Інформація про варіанти можливого обстеження, його вартість і терміни виконання.

2_black

Виїзд енергоаудитора

Спеціаліст виїжджає на об'єкт в заздалегідь узгоджене з Вами час.

3_black

Виконання робіт

Зсередини споруди і зовні, якщо це дозволяють поточні погодні умови.

4_black

Складання звіту

і рекомендацій щодо усунення теплових втрат.

Тепловізійне обстеження промислових об'єктів

це аудит, проведений кваліфікованим фахівцем за результатами якого формується Енергосертіфікат, в якому будівля отримує один з 7 рівнів енергоефективності. Документ вноситься в єдину базу сертифікатів.
Енергетичний сертифікат - електронний документ стандартизованої форми, в який вносяться показники і клас будівлі, фактичні і проектні характеристики огороджувальних конструкцій та інженерних систем.
Сертифікація енергетичної ефективності обов'язкове для ..
__ (1)

Тепловізійне обстеження комерційних об'єктів

__ (2)

- це оцінка всіх аспектів діяль ності підприємства, які пов'язані з енерговитратами на різні потреби: опалення, охолодження, вентиляція, кондиціонування, водопостачання та ін.

Енергоаудит включає в себе:

- розрахунок енергобалансу підприємства;
- порівняння розрахункових значень з фактичними і аналіз причин невідповідності;
- пошук енергоефективних рішень для зменшення витрат на енергоносії та підвищення комфортності умов перебування в будівлі;
- розрахунок рентабельності енергоефективних заходів.

Ми пропонуємо якісний енергоаудит відповідно до ДСТУ Б А.2.2-12 діє до: 2015 «Енергетична ефективність будівель».

Тепловізійне обстеження будинку чи квартири

 • обстеження огороджувальних конструкцій ззовні і зсередини;
 • обстеження електроустаткування;
 • обстеження покрівлі;
 • обстеження опалювального обладнання;
 • обстеження припливної вентиляції.
__ (3)

Тепловізійне обстеження трубопроводів

Розробка програми підвищення рівня енергозбереження є основою підвищення енергоефективності будівлі або підприємства. Для розробки такої програми оцінюються всі чинники які впливають на споживання енергоресурсів. Після цього складається план дій з оцінкою впливу і термінами окупності заходів. Розташування пунктів по черговості виконання походить від найбільш ефективного і швидко окупається до найменш раціонального або має найдовший термін повернення інвестицій.

Тепловізійна зйомка в промисловості

Заходи щодо скорочення теплоспоживання, якщо будівля або підприємство підключено до системи центрального теплопостачання. Для цього планується проведення робіт по утепленню огороджувальних конструкцій; герметизація нещільності в стінах, схилах, приляганнях; заміна вікон та дверей на енергоефективні; установка систем рекуперації теплової енергії у вентиляційній системі; Для підприємств в програму підвищення енергоефективності включаються рішення по використанню вторинної енергії; для агрокомплексов вивчається можливість використання відходів виробництва для виробництва теплової енергії а також можливість когенерації; Оцінюється можливість установки систем використання альтернативної енергії (фотоелектрика, геліосистеми, теплові насоси) Комплексно оцінюються витрати на обслуговування планованих систем; У перерахованих розділах оцінюється можливості залучення позикових коштів або кредитів на реалізацію заходів. У заключному розділі комплексно оцінюється вплив заходів по підвищенню енергоефективності а також складається баланс наявних ресурсів і комплексна діаграма планованої економії. Якщо ви плануєте проектувати і будувати будинок з нуля то енергоефективність рішень та енергозбереження є наріжним каменем навколо якого узгоджуються всі рішення. В ідеальному будинку нам потрібно отримати максимальний комфорт мешканців та максимальну енергоефективність.

Розрахунок економії при утепленні трубопроводів
Програма з енергозбереження та покращення енергоефективності складається з наступних пунктів: Збір даних по всіх місцях енергоспоживання за попередні періоди (споживання електроенергії, газу, теплової енергії) або розрахунок цих даних. Оціночні дані по будівлі після проведення енергоаудиту (відповідність нормам енергоспоживання, основні проблеми ...); Розділ по скороченню споживання газу складається із заходів щодо ремонту обладнання або його заміні, роботи з балансування та налаштування систем, установка додаткової автоматики і систем управління, заходи з утеплення трубопроводів і огороджувальних конструкцій для вже існуючих будівель; Або вибір найбільш економічних рішень для будівель які проектуються. Для скорочення електроспоживання проводиться заміна освітлювальних приладів на LED світильники, для автоматичного керування включенням-виключенням освітлення можлива установка датчиків руху і датчиків освітленості, встановлення та налаштування частотних регуляторів на насоси або обладнання (при роботі на підприємствах); При розробці розділу енергоефективність в складі проектної документації ці рішення вносяться за замовчуванням.

Перевірка утеплення за допомогою тепловізора

Як еталон енергозбереження та енергоефективних рішень ми розглядаємо пасивний будинку. А якщо дивитися на будинок через призму комфорту та екології то радар активного будинку нам в цьому дуже допоможе. Активний будинок має дев'ять оціночних параметрів якості: Освітленість в будинку природним світлом як критерій здорового мікроклімату і візуального комфорту. Комфортна температура взимку і влітку Якість свіжого повітря під час експлуатації, СО2 і чистота Мінімальне споживання енергії на всі потреби Використання відновлюваних істочнікор енергії, сонце і вітер Мінімальні викиди СО вчасно експлуатації Екологічність використовуваних матеріалів і вуглецевий слід від прийнятих конструктивних рішень Використання матеріалів з вторинної переробки, і матеріалів з можливістю повторного використання Мінімальне використання води придатної для пиття.